Senior Java Fejlesztő/Architect - Java (4) - IX. (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Senior Java Fejlesztő / Architect - Java (4) - IX.

munkatársat keresünk.

A munkakör leírása:

Agilis csapatban dolgozó kollégáink feladata egy telekommunikációs cég felhő alapú architektúrájának fejlesztése, tervezése

Olyan kollégát keresünk, aki az agilis csapatba illeszkedve képes tervezői és Java fejlesztői feladatokat ellátni:

  • üzleti igények feltárása és elemzése
  • fejlesztés által érintett külső rendszerek megismerése
  • megoldásterv készítés (architekturális terv, adatmodellezés, interfész tervezés)
  • szoros együttműködés a Java fejelsztő csapat tagjaival, fejlesztői feladatok ellátása és POC írása is

Elvárások:

  • Szakmai ismeretek,
    • Minimum 2 év architect tapasztalat, melyet több év Java fejelsztői tapasztalat előz meg
    • Interfész tervezési ismeretek (szinkron és aszinkron technológiák, pl. HTTP, MQ, Kafka, stb.)
    • Interfész specifikációs eszközök ismerete (pl. Swagger, JSON schema, stb.)
    • Adatmodellezéssel kapcsolatos ismeretek
    • POC
    • UML modellezési tapasztalat
    • NoSQL adatbázisok (előny: MongoDB, Redis)
    • SQL adatbázisok (előny: MySQL)
  • Java 1.8
  • Szakmai iránymutatás agilis csapatban dolgozó kollégák részére
  • Agilis mindset
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (ügyfélkommunikáció)
  • Proaktív hozzáállás

Előny:

  • REST architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Microservice architektúrával kapcsolatos munkatapasztalat
  • Tapasztalat elosztott rendszerekkel
  • Kubernetes platform
  • Docker
  • Spring Boot
  • Git

Start: ASAP

Munkalehetőség: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti vagy alvállalkozói pozíció

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület (jelenleg home office)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Budapest