Solution Engineer - Test Infrastructure Management (Lab management) (Debrecen)

Solution Engineer - Test Infrastructure Management (Lab management)

Feladatok

  • Hálózati tesztkörnyezet/labor felépítése és üzemeltetése
  • A tesztkörnyezet folyamatos koncepcionális fejlesztése
  • Fizikai és virtualizált teszt környezetek biztosítása fejlesztői csapatok számára
  • Rendszeres egyeztetés a tesztkörnyezeteket használó szakmai csapatokkal
  • A laborkörnyezet foglaltságának felügyelete
  • Licensz és usermanagement
  • Adminisztrációs feladatok: költségvetés tervezés, dokumentációk elkészítése (pl. Lab HowTo, Topológiák)

If you have…

  • Tapasztalat virtualizációs technológiákban
  • LAN/WAN protokollok ismerete
  • Cisco/Juniper konfigurálási, hibakeresési ismeretek, tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban (B2 minimum)

Debrecen