Sorfeltöltő operátor (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Sorfeltöltő operátor
150

Feladatok

  • Gyártás során használt gépek alapanyaggal való kiszolgálása
  • Gyártás során keletkezett hulladékok kezelése
  • Pántolás
  • Gyártással való kapcsolattartás

Elvárások

  • Targonca vezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

Klímakompresszorok, hűtőközeg továbbító egységeket, hőszivattyú szelepeket, vízszelep-és pumpa termékcsalád gyártásával foglalkozó partnercégünk számára SORFELTÖLTŐ OPERÁTOR munkatársakat keresünkTARGONCAVEZETŐI jogosítvánnyal, székesfehérvári telephelyre!

  • Fix alapbér, mely idővel emelkedik
  • Műszakpótlék (18:00 és 06:00 között 30%)
  • Havi bónusz
  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Segítőkész, befogadó munkakörnyezet
  • INGYENES céges buszjárat a következő településekről:

Aba, Adony, Alap, Alsótöbörzsök, Bakonycsernye, Balatonbozsok, Balatonfőkajár, Balinka, Belsőbáránd, Berhida, Bodajk, Bodajktor, Cece, Csala, Csetény, Csór, Csősz, Csőszpuszta, Dég, Dunaújváros, Enying, Fehérvárcsurgó, Felsőkörtvélyes, Füle, Gárdony, Hantos, Igar, Inota, Iszkaszentgyörgy, Jásd, Jenő, Kabókapuszta, Káloz, Kicséripuszta, Kincsesbánya, Kisláng, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Lovasberény, Mátyásdomb, Mecsér, Mezőkomárom, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Moha, Mór, Nádasdladány, Nagyhörcsök, Nagylók, Ősi, Öskü, Pákozd, Pátka, Peremarton, Perkáta, Pétfürdő, Polgárdi, Pusztaegres, Pusztaszabolcs, Sárbogárd, Sárkeresztes, Sárkeszi, Sárosd, Sárpentele, Sárhatvan, Sárszentágota, Sárszentmihály, Sárszentmiklós, Seregélyes, Simontornya, Soponya, Sukoró, Szabadbattyán, Szabadegyháza, Szabadhidvég, Szápár, Tác, Tés, Töbörzsök, Úrhida, Várpalota, Velence, Vértesacsa

Munkavégzés helye

Székesfehérvár