Sorjázó lakatos (betanított munka) (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Sorjázó lakatos (betanított munka)

Leírás

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok

  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, mint sorjázás, csiszolás, gravírozás, jelölés, ki-és bemaszkolás, szerelés, kézi mérés
  • Ellenőrzi a munkadarab méreteit mérőeszközök segítségével

Elvárások

  • Ipari szakmunkás bizonyítvány vagy elvégzett 8 általános iskolai tanulmányok

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés elszámolása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház