Sorvezető_Tamási (Tamási)

Tamásira sorvezető kollégát keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Tamásin működő céghez munkavégzésre Sorvezető kollégákat keres, akár azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása
  • Termelési folyamatok kontrollálása
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel
  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért
  • Minőségi szabványok betartása, betartatása
  • Szállítási határidők teljesítése
  • 5-10 fős csapat irányítása
  • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Tapasztalat kisebb csoport vezetésében
  • Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret
  • Minimum 1 év vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • INGYENES szálláslehetőség
  • Napi 1 ingyenes étkezés
  • Havi cafeteria, hűségprémium, jelenléti bónusz

Tamási