Sous Chef (Szántód)

A hirdetés már lejárt!

Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük Sous Chef pozícióba új kollégáját, aki határozott személyiséggel és üzleti szemlélettel felügyeli és irányítja a konyha működését, és hozzájárul a vendégek felejthetetlen ételélményéhez.

Ha esetleg még nem voltál vezetői pozícióban, de felcsillant a szemed erre a lehetőségre, talpraesett, tapasztalt és eltökélt vagy, akkor se tétlenkedj a jelentkezéssel.

Ha a leírás alapján magadra ismersz, vagy ha épp erre a karrier lépésre vágysz!

Sous Chef

Feladatok

  • konyha irányítása és felügyelete, beleértve a személyzet menedzselését és motiválását.
  • magas minőségű ételek tervezése és elkészítése a nemzetközi sztenderdeknek megfelelően
  • élelmiszerköltségek és készletkezelés optimalizálása.
  • biztosítani a konyha magas higiéniai és minőségi szabványainak betartását.
  • étlapok és receptek fejlesztése a vendégek változatos igényeinek kielégítésére.

Követelmények

  • tapasztalat az Sous Chef vagy hasonló pozícióban, kiváló vezetői készségekkel.
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • rugalmasság és képesség a csapat motiválására
  • magas higiéniai és minőségi szabványok iránti követelmény
  • konyhai adminisztrációban szerzett jártasság
  • szállodaipari tapasztalat
  • előny: Resort szállodában / hajón szerzett tapasztalat és folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • relokáció támogatása
  • teljesítményhez kötött éves prémium
  • inspiráló munkakörnyezet a Balaton gyönyörű tájával.