Specialty Leasing Koordinátor (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Budapest egyik legnagyobb bevásárlóközpontjának bérbeadásával foglalkozik. Property Management csapatukba keresünk Specialty Leasing Koordinátort - Közös Területi Bérbeadási koordinátor.

Specialty Leasing Koordinátor

Feladatok

Közös területi bérbeadás üzletágnak napi, operatív és adminisztratív feladatainak végrehajtása

Közös területi bérbeadási folyamatok teljes körű koordinálása

Aktív részvétel a közös területi bérbeadás üzletághoz kapcsolódó tervezési folyamatokban, valamint a riportok elkészítésében

A bevásárlóközponthoz tartozó közös területek bérlői mixének alakítása, színesebbé tétele, szerződési folyamat koordinálása

Jó üzleti kapcsolat kiépítése és ápolása a bérlőkkel

Követelmények

Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség szóban és írásban egyaránt

Ügyfélközpontú gondolkodás

Célorientált, pontos munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Rugalmasság, precizitás

Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban

Magas szintű MS Office (excel, word, power point) ismeret

Felsőfokú végzettség

Előny:

Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Kiskereskedelmi piac szereplőinek ismerete

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás

Kihívásokkal teli munkakör

Fejlődési lehetőség

Dinamikus, fiatalos csapat

Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony