Speditőr (Székesfehérvár)

Cégünk az ETB Freight International kft (holland spedíciós cég magyar leányvállalata) speditőr munkatársat keres bővülő csapatába.

Speditőr

Feladatok

az irányító team tagjaként munkák szervezése a saját gépkocsi flottánk részére, alvállalkozók bevonása a fuvarfeladatok végrehajtásába, ad hoc munkák vállalása, eladása a fuvarpiacon. Megbízókkal való kapcsolat tartás.

Elvárások

  • Szakirányú logisztikai végzettség, 2-3 év gyakorlat
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Team munkában való jártasság, jó együttműködési készség
  • Stressztűrő képesség.

Előnyök

  • Német, vagy holland nyelv ismerete
  • Fejér-megyei lakhely
  • Meglévő ügyfél portfólió

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bonus rendszer
  • Továbbképzési lehetőség, támogatás
  • Céges mobil telefon

Kezdés: azonnal.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár