Sport- és rendezvényszervező (Gödöllő)

Bővülő csapatunkba

Sport- és rendezvényszervező

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • az uszodai programokkal, eseményekkel - edzőtáborok, versenyek – kapcsolatos szervezési és költségvetési feladatok végzése;
  • rendezvényterv készítése, szolgáltatási csomagok, ajánlatok összeállítása, igények egyeztetése;
  • rendezvények dokumentációinak összeállítása (árajánlatok, szerződések, költségtervek, plakátok, forgatókönyvek stb.);
  • rendezvények lebonyolításának irányítása, koordinálása; utómunkálatainak elvégzése;
  • adminisztrációs feladatok végzése (pályabeosztások kezelése, teljesítés igazolások kiállítása);
  • részt vesz a kft marketingtevékenységében (social media felületek kezelése);
  • hazai és nemzetközi ügyfélkapcsolatok ápolása;
  • folyamatos kapcsolattartás a bérlőkkel.

Elvárások

  • Sport- és/vagy rendezvényszervező végzettség;
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás, együttműködő készség, segítőkészség;
  • Igényesség munkájára és megjelenésére egyaránt;
  • Proaktivitás, agilitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek.
  • Angol és/vagy egyéb nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, változó beosztás,
  • Havonta SZÉP kártya juttatás,
  • a pozícióhoz szükséges informatikai eszközök biztosítása,
  • könnyű megközelíthetőség (belváros, jó tömegközlekedési lehetőséggel, zárt munkavállalói parkolóval)

Gödöllő Városi és Térségi Uszoda (2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9.)

Gödöllő