Spraytöltő - kiszerelő (Szeged)

Spraytöltő - kiszerelő

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres

spraytöltő - kiszerelő munkakörbe.

Feladatok:

  • Az aeroszol töltő és a folyadék kiszerelő gépsorok csomagolási kellékekkel történő ellátása, azok pótlása.
  • A töltő-, záró- és csomagológépek kezelése, felügyelete.
  • Gyűjtőcsomagok képzése (dobozolás) és címkézése, rakatképzés.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

  • Alapfokú iskolai végzettség. (Minimum 8 általános.)

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Érettségi.
  • Vegyitermék csomagolás területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
  • Vállalati béren kívüli juttatás.
  • Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
  • A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
  • Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség kedvező havi- és percdíjakkal.
  • Alapbéren felüli premizálás.
  • Kettő műszakos, munkaidőkeretben történő munkavégzés.
  • Munkába járás támogatása.

További tudnivalók:

  • Kézügyességet igénylő munkák miatt elsősorban női pályázók jelentkezését várjuk.
  • Bővebb információ: Csomós János üzemvezető, tel.: 62/592-751.
  • A pályázathoz csatolandó dokumentum: szakmai önéletrajz.

Munkavégzés helye:

  • 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.

Szeged