SQ mérnök (Mezőkövesd)

A hirdetés már lejárt!

SQ mérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező, világszínvonalú termékportfóliót gyártó partnercégünk részére Beszállítói minőségügyi mérnök kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:

SQ mérnök

Feladatok

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • A beszállítói teljesítmény ellenőrzése
  • Beszállítói panaszok benyújtása, nyomon követése, intézkedések irányítása
  • Minőségügyi statisztikák vezetése, riportok elkészítése
  • Auditok megszervezése, lebonyolítása
  • Szükség esetén a gyártás leállítása, a selejtek és a hibás folyamatok kiszűrése
  • Javítóintézkedésekre vonatkozó javaslattétel
  • Hibaokok elemzése, eltérések feltérképezése
  • Minőségügyi dokumentációk vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségellenőrzési módszerek ismerete
  • Autóipari szabványok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP alkalmazása
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Havi prémium kifizetés
  • Kiemelt bejárás támogatás
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Családias, barátságos légkör
  • Támogató munkahelyi közeg
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Mezőkövesd

Mezőkövesd