SQA CSOPORTVEZETŐ (Autóipar) (Veszprém megye)

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

SQA CSOPORTVEZETŐ (Autóipar)

Feladatok

  • AZ SQA csoport irányítása (mérnökök és bejövő áru ellenőrök)
  • A bejövő áru ellenőrzési folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Beosztottak szakmai fejlődésének, tréningjének biztosítása
  • Beszállítói változások nyomon követése, alkatrész megfelelőségének biztosítása
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, koordinálása
  • A minőségügyi költségek nyomon követése
  • KPI felügyelet, riportok, prezentációk készítése a management felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év tapasztalat SQA területen
  • Stabil angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Autóipari szabvány IATF minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, PDCA)
  • Agilis személyiség, vezetői képesség
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs, szervező és érdekérvényesítő készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, teljesítmény bónusz, egészségbiztosítás)
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű ipar 4.0 technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA CSOPORTVEZETŐ (Autóipar), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678