Senior SQA mérnök (Győr) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

SQA mérnök

Feladatok

  • Beszállítói reklamációk regisztrálása, kiküldése, a definiált intézkedések rendszeres felkövetése;
  • A kapott 8D riportok kiértékelése, elbírálása;
  • Bejövőáru ellenőrzés paramétereinek rendszeres felülvizsgálata, szükség esetén frissítése;
  • Minőségi kifogás esetén válogatás /utómunka szervezése, felügyelete. Külsős cég bevonása esetén a céggel való kapcsolattartás, utómunka/válogatás utasítás készítése és a külsős munka felügyelete, elbírálása;
  • Költség kiterhelés előkészítése beszállítónkként a pénzügyi osztály felé;
  • Alkatrészek zárolása, felszabadítása a vállalatirányítási rendszerben;
  • A beszállítói PPM, IPM mutatók folyamatos javítása;
  • Beszállítói PPAP dokumentációk kiértékelése, elbírálása;
  • A belső KPI-ok teljesüléséhez rendszeres felkövetése, szükség esetén akciók definiálása;
  • Eljárások, folyamatleírások, munkautasítások, formanyomtatványok készítése;
  • RS1 / RS2 szükség szerinti elrendelése;
  • Beszállítók rendszeres látogatása;
  • Technikai támogatás nyújtása beszállítói új projektek megvalósíthatósági elemzése során.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • 5-8 év beszállítói minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű, kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Beszállító auditok, műszaki rajz olvasás, méréstechnikai ismeretek, minőségirányítási eszközök ismerete, gyakorlati használata;
  • Erős problémamegoldó képesség;
  • MS Office felhasználói ismeretek;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Korrekt, a sok éves tapasztalatot értékelő bérezés, bónusz;
  • Cafeteria;
  • Melegétkezési lehetőség;
  • Heti 1 nap home office lehetősége.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr