SQA mérnök(Kecskemét) (Kecskemét)

(Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

SQA mérnök(Kecskemét)

Feladatok

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás;
  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése);
  • Külső és belső auditokon való részvétel;
  • Mérnökök és technikusok munkájának irányítása;
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal;
  • Felelősség a minőségügyi szabványok/előírások betartatásáért és dokumentációjáért;
  • Minőségügyi rendszer fenntartása, folyamatos fejlesztése;
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal;
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Néhány éves minőségügyi mérnök pozícióban szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér;
  • Motiváló bérezés és folyamatos fejlődés;
  • Alapbéren felüli juttatások: Cafeteria, 13. havi bér;
  • Bejárás támogatása.

Előnyök

  • Német nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Kecskemét