SSHE Technikus (Nagyigmánd)

SSHE Technikus

Leírás

Feladatok

  • Az SSHE koordinátor támogatása az operatív és adminisztratív feladatokban, a dokumentáció elkészítésében és az adatok feltöltésében.
  • Részvétel a biztonsági, védelmi, egészségvédelmi és környezetvédelmi irányítási rendszer működtetésében.
  • Szükség esetén képzések biztosítása belső és külső alkalmazottak számára.
  • A vállalat ISO 9001, ESTA és országspecifikus jogi és szabványos követelményeinek napi szintű alkalmazása a LEAN legjobb gyakorlatokkal összhangban.
  • A külső cégek tevékenységének előkészítése, ellenőrzése és nyomon követése.
  • Biztonságtechnikai bevezető és ismétlődő tréningek lebonyolítása
  • Közreműködés balesetek kivizsgálásában / a kiváltó okok elemzésében
  • A megelőző és korrekciós intézkedések nyomon követése
  • A biztonsági megfigyelések, a közeli balesetek és az elsősegélynyújtási helyzetek jelentésének ösztönzése
  • Kockázatértékelés elvégzésew
  • Személyi védőeszközök megrendelése, nyilvántartása és kiadása a munkavállalók számára.
  • Kapcsolattartás a biztonsági szolgálattal

Elvárások
  • Tanúsított irányítási rendszerek (ISO/OHSAS) ismerete.
  • Középfokú munkavédelmi technikus végzettség releváns tapasztalattal. - munkavédelmi technikus tapasztalat 2-3 év
  • Építőipari tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás (B1/B2)
  • Előadásban és képzésben szerzett tapasztalat
  • Adminisztratív ismeretek szükségesek (Office, SAP stb.)
  • Hálózatépítési, kommunikációs és motivációs készség
  • Erős érdeklődés a munkavédelmi témák és a legújabb piaci problémamegoldás iránt
  • Taktikai gondolkodás - agilitás, mások befolyásolásával történő vezetés, eredményorientáltság

Amit kínálunk
  • Cafetéria jutattás
  • Bejárás támogatás 60 Ft/km
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • Egészség- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás – Medicover Spring White csomag, továbbá fogászati és kórház plusz kiegészítő csomag
  • Éves bónusz, céges telefon

Munkavégzés helye

Nagyigmánd

Nagyigmánd