Kalibrációs Mérnök (Debrecen)

Kalibrációs Mérnök

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Kalibrációs Mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Nagypontosságú mérőműszerekhez kapcsolódó méréstechnikai eljárások szoftveres automatizálása és driver fejlesztése (LabVIEW),
  • HW tesztfejlesztéssel kapcsolatos problémák megoldása, feladatok koordinálása,
  • Az automatizált méréstechnikai eljárások bevezetése a termelésbe és folyamatos fejlesztése a felhasználók igényeinek megfelelően a mérnökség belső folyamatait követve,
  • Társterületekkel való szoros együttműködés a fejlesztési feladatok alatt,
  • Felhasználók támogatása és felmerült problémák kezelése az új fejlesztések bevezetése során,
  • Gyakornokok, technikusok, új mérnökök szakmai fejlődésének támogatása.

Elvárások
  • Felsőfokú villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség,
  • Elektronikai és méréstechnika ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Eredményorientált, fejlődésre és tanulásra nyitott személyiség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Kezdeményező készség, nyitottság.

Előnyt jelent:
  • Objektum orientált programozási ismeret,
  • LabVIEW és TestStand ismeret,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Hardver tesztfejlesztői tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér és teljesítményalapú ösztönző csomag,
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Hibrid munkarend,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen