Stancológép kezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 30 éve, mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő innovatív fémipari vállalat keres agilis, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

Stancológép kezelő

Feladatok

  • lemezek lyukasztása, kivágása (perforálása) stancoló technológiával, stancoló gépek konstrukciós és technológiai, valamint szerszámozási ismerete
  • gép beállítása, technológiai adatok módosítása, grafikus programok készítése
  • legyártott alkatrészek minőségi ellenőrzése, programok módosításában való aktív közreműködés
  • alkatrészek megjelölése, dokumentációk vezetése
  • kipróbált és jóváhagyott programok elmentése számítógépre, ennek dokumentálása

Elvárások

  • CNC gépkezelő szakképesítés, és/vagy minimum 3 éves, a szakmai területen szerzett CNC lemez és egyéb megmunkálási gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Outlook)
  • „orvosi alkalmasság”

Amit kínálunk

  • bejelentett, főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria juttatás, jelenléti bónusz

Munkavégzés helye

  • Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft. , 1116 Budapest

  • Küldje el számunkra önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Budapest