Statikus Tervező (Budapest)

Budapest

Statikus Tervező

Az Ön új cége:

Statikus Tervező pozíció nyitott nemzetközileg elismert, generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Statikus Tervezőre:

  • Előregyártott vasbeton szerkezetek tervezése
  • Magasépítési objektumok statikai terveinek elkészítése
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel
  • Tervdokumentációk készítése

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat (3-5 év)

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkahelyi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest