Stratégiai beszerzési gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A General Electric 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítják elő és újítják fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végzik a gázturbinával működtetett kis és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállaltok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak. Ismerjétek meg a gyár működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül:

Stratégiai beszerzési gyakornok

Feladatok

  • GE Power globális stratégiai csapatának támogatása mindennapi munkában
  • Adatváltoztatásokat fetöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Információk kinyerése a vállalatirányítási rendszerből
  • A stratégiai vezetők támogatása adminisztratív oldalról
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel írásban

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Min. középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas időbeosztás
  • A munkaerőpiac által elismert és értékelt gyakorlati tapasztalat
  • Személyes és szakmai fejlődést támogató kihívások
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségek
  • Fiatalos munkakörnyezet, ahol barátokra és mentorokra találhatsz
  • Kitűnő munkakörülmények és sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem
  • Ingyenes céges buszjáratok vagy üzemanyag térítés biztosított

Előnyök

  • Gazdasági vagy műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Beszerzésben, logisztikában, pénzügyi területen vagy termelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház