Stratégiai beszerző (Budapest)

Az Almásfüzitőn található MOL-LUB kenőanyag gyár Stratégiai beszerző pozícióba keres kollégát egy gyorsan növekvő ellátási lánchoz.

Több mint 110 éves tapasztalattal rendelkeznek. Élenjáró termelési hátterük valamint széles körű szakismereteik biztosítják a folyamatosan bővülő kenőanyag és autókemikália választékuk és regionális terjeszkedésük alapját.

Stratégiai beszerző

Feladatok

Feladatok:

  • Piackutatás és új beszállító azonosítás a felelősségi területen
  • Pályázati és szerződéskötési folyamatok menedzselése
  • Vásárlási stratégia végrehajtása
  • Szerződéskezelés
  • Vezető beszállítói tárgyalások
  • Vásároljon vagy vásároljon döntések előkészítése
  • Gyors reagálás a piaci változásokra
  • Magas szintű beszállítói menedzsment és beszállítói teljesítményfigyelés
  • Költségkímélő tevékenységek kezdeményezése, megvalósítása beszerzési módszerek, taktika és eszközök alkalmazásával

Követelmények

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy mérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • minimum 5 év stratégiai vevői tapasztalat nemzetközi cégnél (pályáztatás, szerződéskötés, piacelemzés) - ha sales- akkor eltudunk térni
  • Magabiztos kommunikátor
  • Erős tárgyalókészség angol
  • Időgazdálkodási és prioritási készség
  • Tapasztalt Excel felhasználó
  • Kiváló elemző készség és ügyfélközpontú munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Az olaj piaci ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség (horizontális és vertikális előrelépés, tanulási lehetőség)
  • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás
  • Home office lehetőség a betanulási időszakot követően
  • Éves bruttó 800.000 Ft cafetéria választható, változatos elemekkel (akár készpénz is kérhető)
  • Szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Iphone készülék korlátlan használattal, magán célra is
  • Munkábajárási támogatás  45 Ft/km
  • Sportolási kedvezmény (AYCM kártya)

Munkavégzés helye

Almásfüzitő

Budapest