Stratégiai beszerző (Kecskemét)

Stratégiai beszerző

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Stratégiai Beszerző pozícióba.

Feladatok

  • Termékcsoport, illetve beszállító szintű központi árucsoport stratégia operatív megvalósítása, KPI célok elérésében operatív közreműködés,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítói áremelések minimalizálása, kontrollja,
  • In- és outsourcing, valamint relokációs projektek vezetése,
  • Megtakarítási lehetőségek feltárása, bevezetése, felelősség a projekt KPI-okért, társosztályok tevékenységének koordinálása a projekt során,
  • Logisztikai, minőségügyi eszkalációk elsőfokú kezelése beszállítók irányába,
  • Árlisták, szerződések, beszállítói adatok SAP adminisztrációja, elsőminta/prototípus/szerszám rendelések elkészítése, releváns riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 5 év stratégiai beszerzési tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Tapasztalat ártárgyalások vezetésében,
  • Projektmenedzsment készségek,
  • Számítógépes ismeretek (SAP, Outlook applikációk),
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag,
  • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
  • éves bónusz (másfélhavi alapbér vagy havi operatív bónusz munkakörtől függően),
  • letelepedési támogatás,
  • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft),
  • hűségbónusz,
  • baba bónusz,
  • nyugdíjkezdő támogatás,
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről,
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Vállalati mobilcsomag,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét