Stratégiai beszerző (Pécs)

Stratégiai beszerző

Leírás

Multinacionális pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat Stratégiai beszerző munkakörbe.

Feladatok

  • Beszállító menedzsment úgy, mint beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékelése.
  • Saját felelősségi körbe tartozó beszállítók folyamatos fejlesztése a beszállítói minőségbiztosítással (SCQM) együttműködve.
  • Aktív részvétel az anyavállalat adott árucsoportért felelős nemzetközi csapatában és az árucsoportra meghatározott stratégiai célok megvalósításában
  • Beszállítói stratégiák kidolgozása és implementálása a kijelölt felelősségi területen.
  • Saját felelősségi körbe tartozó beszállítókkal kapcsolatos rizikómenedzsment.
  • Piackutatások lefolytatása, ajánlatkérések, ajánlatok elemzése és kiértékelése.
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések.
  • Felelősségi kört érintő projektek szakmai támogatása.
  • Az operatív beszerzők támogatása szakmai kérdésekben és eszkalációs fórumként beszállító specifikus kérdésekben.
  • Anyaggazdálkodás támogatása, hogy minimális készlet mellett biztosítható legyen a magas fokú szállítási biztonság.
  • A feladathoz tartozó rendszeradatok folyamatos karbantartása.

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség, vagy 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvismeret
  • MS Office és SAP ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség; magas fokú rugalmasság és önállóság, rendszerben való gondolkodás, csapatmunka
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek

Amit kínálunk
  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • 3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs