Stratégiai Beszerző (Csongrád)

Stratégiai Beszerző

Leírás

Csongrádi, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Stratégiai Beszerző pozícióba.

Feladatok

  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, értékelése és bevezetése,
  • Beszállítók fejlesztése, auditálása,
  • Széria alkatrészeknél megtakarítási, költségcsökkentési projektek kivitelezése,
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása,
  • Az aktuális piaci helyzet figyelése, elemzése és az ideális beszerzési stratégia kialakítása,
  • Új projektek beszerzési és árazási folyamatának működtetése.

Elvárások
  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai vagy műszaki) végzettség,
  • 2-5 éves, releváns szakmai tapasztalat,
  • Projekt és rendszer szemlélet,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Angol középfokú nyelvismeret.

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés,
  • Képzések támogatása,
  • Fiatalos és lendületes csapat,
  • Támogató közeg,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Izgalmas projektekben részvétel.

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád