Stratégiai beszerző (16-2868) (Pest vármegye)

Stratégiai beszerző (16-2868)

Nemzetközi, dinamikusan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Purchasing Manager támogatása,
  • Beszerzési projektek és folyamatok koordinálása,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, supplier management,
  • Beszerzési költségvetés összeállítása,
  • Költség- és kockázatcsökkentési lehetőségek azonosítása,
  • KPI-ok kidolgozása és statisztikák karbantartása.

Elvárások

  • Minimum 2 év gyártócégnél, beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelten magas bejárástámogatás és egyéb juttatások,
  • Heti 1 nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye

Pest vármegye