Stratégiai beszerző - elektro-mechanikai terület (Budapest)

Szeretnél egy nemzetközi csapat részeként elektro-mechanikai termékek beszerzésével foglalkozni?

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ügyfelünk folyamatos bővülése okán Stratégiai beszerző / commodity buyer munkatársat keresünk.

Stratégiai beszerző - elektro-mechanikai terület

Feladatok

A kategória stratégiájának meghatározása és végrehajtása

A hozzárendelt beszállítói körrel, gyártókkal és alvállalkozókkal való együttműködése koordinálása

Piackutatás és új beszállítók azonosítása

Benchmarking (piaci trendek és változások nyomon követése, RFQ-k kiadása és értékelése, döntéselőkészítés stb.)

Tendereztetési és szerződéskötési folyamatok koordinálása

Hosszú távú, stratégiai megállapodások megtárgyalása, a beszállítói/gyártói hozzáadott érték maximalizálása

Kapcsolattartás a beszállítókkal, teljesítményük rendszeres értékelése

A beszállítók kereskedelmi és szerződéses kötelezettségvállalásai teljesülésének biztosítása

Gyors reagálás a piaci változásokra

Magas szintű beszállítómenedzsment és beszállítói teljesítmény monitorozás

Költségkímélő tevékenységek kezdeményezése és megvalósítása különböző beszerzési módszerek, taktikák és eszközök alkalmazásával

Követelmények

Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
5+ éves beszerzési területen, stratégiai beszerzőként vagy Sourcing Buyer-ként szerzett tapasztalat
3-5 éves tapasztalat elektro-mechanikai területen
MS Office alkalmazások alapos ismerete, felhasználói szintű SAP ismeret
Folyékony angol nyelvtudés

Amit kínálunk

Az alapbéren kívül bónusz, cafeteria, egészségbiztosítási szolgáltatás, munkába járási támogatás, költözési-/albérlettámogatás

Stabil hátterű, több, mint 30 éves múlttal rendelkező, folyamatosan bővülő vállalat

Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

Rugalmas munkaidő, heti több nap home office lehetőség

Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőség

Budapest