STRATÉGIAI BESZERZŐ - ENERGIA TERÜLET (Budapest)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ - ENERGIA TERÜLET

(16-1773)

pozícióba.

Feladatok

  • Energiahasználati stratégiák fejlesztésének vezetése az EMEA régióban,
  • Költségcsökkentési folyamatok fejlesztése és bevezetése,
  • Energiával kapcsolatos szerződések menedzselése,
  • Tárgyalások lebonyolítása a beszállítókkal,
  • Társosztályokkal és üzemekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Infrastruktúra kifejlesztésének a lebonyolítása új üzemek létesítésénél.

Elvárások

  • Több éves energia-beszerzési tapasztalat,
  • Projekt menedzsment területén szerzett tapasztalat,
  • Mérnöki/Közgazdász/Logisztikai területén szerzett diploma,
  • Az európai energia-piac átfogó ismerése,
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny,
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal való nagyon jó tárgyalóképesség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
  • Home office lehetőség és rugalmas munkavégzés,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Válsághelyzetben is stabil, biztos háttér.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1773”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest