Stratégiai beszerző (öntvény) (Balassagyarmat)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Egy luxemburgi fejlesztési központ bizonyos funkciói Magyarországra kerülnek, az egyik autóipari gyártó leányvállalathoz.

Partnerünk emiatt bővíti csapatát és az alakuló fejlesztési csapat első embereit keressük Hozzájuk.

Az egyik pozíció, amire pályázók jelentkezését várjuk:

Stratégiai beszerző (öntvény)

Feladatok

  • Öntvénybeszerzések koordinálása több gyárra vonatkozóan;
  • Beszállítók felkutatása, látogatása, ajánlatok bekérése, tárgyalások koordinálása, ill. a megrendelések kiadása;
  • Beszállítófejlesztésben aktív részvétel;
  • A beszállítók folyamatos monitorozása - minőségre, szállítási pontosságra és költségszintekre vonatkozóan;
  • Nemzetközi, stratégiai beszerzés-fejlesztési projektekben részvétel, együttműködve más commodity beszerzőkkel;
  • Mérnökséggel szoros együttműködés, műszaki tartalmak áttekintése, beszállítók kiválasztása is közösen fog történni;
  • APQP nyomonkövetés.

Elvárások

  • Gépészmérnök / kohómérnöki / anyagmérnöki végzettség és
  • Öntvénybeszerzésben jártasság VAGY öntödében szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási tapasztalat - ha lehet nemzetközi szinten;
  • Affinitás egy ilyen komoly stratégiai beszerzői pozícióra;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A jövő technológiáit és termékeit, ugyanis az összes autótípusba (hagyományos, hibrid, elektromos) gyártanak és fejlesztenek termékeket.
  • Automatizált gyártósorok.
  • Rugalmas heti munkaidő - a péntek délután szinte szabad.
  • Albérlet- vagy üzemanyag-támogatás.
  • Lehetőség kiküldetésekre - az európai és amerikai fejlesztési központokba.
  • Melegkonyha, nagyon kedvezményes áron!
  • Cafeteria, bónusz.
  • Szakmai karrier és egyéni fejlesztő programok!!! Karrierút cégen belül.
  • Több olyan egyéb, munkavállalókat támogató szolgáltatás, amit csak felsorolás szinten írunk: gyermektáborok, helyi vásárlói klub kedvezmények, kedvezményes bankszámla, sportolási lehetőség.
  • Home office-ra lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Balassagyarmat

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Balassagyarmat