Stratégiai beszerző (vegyészmérnök végzettséggel) (Almásfüzitő)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagynevű gyártó vállalat Komárom-Esztergom megyében .

Részükre keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

Stratégiai beszerző (vegyészmérnök végzettséggel)

Feladatok

  • Az új kolléga a gyártáshoz kapcsolódó legjelentősebb alapanyag termékcsoportjának teljes körű beszerzésével fog foglalkozni szorosan együttműködve a termékfejlesztési és termékmenedzsment csapattal;
  • Kimutatások, riportok készítése, amelyek elősegítik a stratégiai döntéseket;
  • A szóban forgó alapanyag-csoport beszerzési stratégiájának kidolgozása, piaci változások folyamatos monitorozása, illetve a beszerzési stratégia piaci változásoknak megfelelő frissítése;
  • Beszállítói kör folyamatos bővítése, új beszállítók felkutatása, versenyeztetése;
  • Szerződések és szállítók megfelelő menedzselése, kapcsolattarás a stratégiai partnerekkel;
  • Külső és belső stakeholder management, különösen az operatív beszerzőkkel és supply chain management tagjaival folytatott munka során.

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc/ Msc) vegyészmérnöki, olajmérnöki vagy ipari vegyészeti végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Aktív angol írásbeli és szóbeli nyelvtudás;
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező munkahely, amely egyedülálló technológiával dolgozik;
  • Fejlődés lehetőség, karrierlehetőség házon belül;
  • Széles körű juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz).

Előnyök

  • Beszerző pozícióban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Almásfüzitő, Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Almásfüzitő