Strategic Buyer/ Stratégiai beszerző (BN) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Strategic Buyer/ Stratégiai beszerző (BN)

Feladatok:

  • Gépek, műszaki berendezések, alkatrészek beszerzése;
  • Műszaki rajzok értelmezése;
  • Beszállító partnerek felkutatása, kiválasztása;
  • Versenyeztetés, ajánlatkérések kiküldése specifikációk (rajz) alapján;
  • Ártárgyalások a beszállító partnerekkel;
  • Stratégiai partnerek felkutatása, kiválasztása;
  • Beszállítói szerződések előkészítése;
  • Időszakos riportok elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök) és/vagy logisztikai végzettség;
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett beszerzői tapasztalat (Beszerző, Purchaser, Buyer, Strategic Buyer, Technical Buyer);
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás;
  • Gyártó/termelői környezet ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Preferált lakhely: Soroksár, dél-Budapest, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Alsónémedi, Gyál, Kiskunlacháza környéke.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti környéke

Budapest