Strategic Purchaser (Magyarország)

Strategic Purchaser

Stratégiai beszerző

Feladatok:

  • Új programok bevezetésével kapcsolatos beszerzői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési project lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • legalább 5 éves gyártó cégnél szerzett direkt beszerzői tapasztalat
  • változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat
  • Mechanikai komponens termékcsoport ismerete
  • műszaki vagy gazdasági területen szerzett diploma
  • tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
  • nyitottság az újra és változásra
  • hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód
  • döntéshozatali készség

Előny:

  • IATF 16949 szabványismeret
  • SAP vagy valamely vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások