Streetfood szakács (Alsóörs)

Mind-Diák Szövetkezet

A kiváló adottságokkal rendelkező Élmény Balaton Hotel vendégeként bárki átélheti az egyedi hangulatot és miliőt a vízpart közelségét élvezve. A szálloda Alsóörs központjában található, megújult arculattal, de a megszokott vendégszeretettel várja pihenni vágyó vendégeit, 50 m-re a vízparttól és a strandtól.

Streetfood szakács

Feladatok

  • streetfood jellegű ételek elkészítése
  • alapanyagok kezelése, előkészítése

Elvárások

  • nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony megléte
  • minimális szakmai tapasztalat, ismeret
  • 17. életév betöltése
  • nyitott, barátságos természet
  • megbízhatóság

Munkaidő

  • előzetesen egyeztetett, rugalmas beosztás alapján
  • napi 6 / 8 / 10 órás műszakokban
  • heti min. 25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 1600 Ft/óra bérezés
  • utazási költség térítése
  • tervezhető, stabil diákmunka

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Alsóörs

Alsóörs