Supplier Quality Engineer (Sopronkövesd)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy biztonsági övek gyártására specializálódott vállalatcsoport, amely beszállítóként a legnagyobb autóipari szereplőkkel működik együtt. Meghatározó piaci jelenlétüknek és magas technológiai fejlettségüknek köszönhetően folyamatosan bővülnek. Hogy a folyamatos bővülés biztosított legyen, legnagyobb európai gyártórészlegükbe, Sopronkövesdre keresnek beszállítói minőségbiztosítási mérnök kollégát.

Supplier Quality Engineer

Feladatok

Beszállítói minőségbiztosítási mérnökként elsősorban a beszállított alkatrészekkel és félkész termékekkel kapcsolatos reklamációk kezelésével fogsz foglalkozni. Ezen kívül feladatod lesz még a:

  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás szóban szóban és írásban
  • Hibás termékek kapcsán beérkező reklamációk megfelelő dokumentálása
  • Magyarországi gyárba érkező alapanyagokkal kapcsolatos problémák kezelésének koordinálása
  • Válogatások szervezése és az ezekkel kapcsolatos számlák, költségek rendezése
  • Aktív részvétel a belső, sori auditokban
  • Szükséges dokumentációk, riportok, kimutatások naprakészen tartása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki és/ vagy minőségbiztosítási végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett, akár gyakornoki tapasztalattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • Feladatorientált, határozott személyiséggel és megoldásközpontú szemlélettel
  • Kiváló kommunikációs készségekkel

Előnyt jelenthet:

  • Auditori ismeretek, tapasztalat
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Quality core toolok ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • 13. Havi juttatás
  • Lojalitás bónusz + cafeteria
  • Kiemelt útiköltség-térítés
  • Rugalmas munkaidő + Home Office
  • Szállás lehetőség
  • Modern, élhető munkakörnyezet
  • Egészségmegőrző programok, szűrővizsgálatok

Munkavégzés helye

Sopronkövesd