Supply Chain Manager (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Nagy múlttal rendelkező, német mérnöki és tanácsadói profillal rendelkező partnerünk részére, kecskeméti munkavégzéssel a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Supply Chain Manager

Feladatok

  • Logisztikai projektek saját felelősségű vezetése
  • Logisztikai folyamatok optimalizálási lehetőségeinek saját felelősségű azonosítása
  • Intézkedések kidolgozása és megvalósításuk biztosítása
  • A projektet átfogó tudásáramlás és a dolgozók oktatásának biztosítása
  • Best Practice, Lessons Learned bevezetése és általánosítása
  • Intézkedések megvalósítása és nyomonkövetése

Követelmények

  • Egyetemi/főiskolai végzettség gazdasági, mérnöki, vagy közgazdasági szakon, logisztikai szakirányon
  • Operatív logisztikai folyamatok ismerete
  • Releváns tapasztalat szállítmányozásban, ellátási lánc menedzsmentben és árubeérkeztetésben autóipari területen
  • Controlling és számviteli ismeretek
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Informatikai ismeretek: Microsoft Office, SAP

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét