Sütőipari betanított munka (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk egy francia cég amely mind az öt kontinensen, több mint 180 országban jelen van élesztőivel és különféle sütőipari adalékanyagaival. Az élesztőgyártásban világelső cég irányítása egy új fejezetet nyitott a budafoki gyár életében. Az utóbbi évek milliárdos fejlesztéseinek eredményeként a gyárban a csúcstechnológia képviselteti magát, amelynek köszönhetően az élesztő minősége minden eddigi szintet felülmúl, és napjainkra Közép-Európa legnagyobb élesztőgyártó- és forgalmazó üzeme lett.

Sütőipari betanított munka

Feladatok

  • Műanyag és fém konténerek tisztítása nagynyomású vízsugárral és kézi kefés vegyszeres tisztítással

Elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18 éves életkor
  • Kifejezetten jó fizikai kondíció
  • Fegyelmezettség, szabályok és utasítások betartása

Munkaidő

  • 4 vagy 8 óra / alkalom mindig ugyanabban a napszakban (pl. mindig délelőtt vagy mindig délután) hétfő és vasárnap között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • A gyárüzem a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén
  • Gumicsizmát, vízálló kötényt és narancssárga vízhatlan kabátot biztosítunk
  • Autóval érkezőknek parkoló áll a rendelkezésére

Munkavégzés helye

Budapest XXII.

Budapest