System Administrator (Budapest)

Informatikai végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk csapatunkba.

15 éves Informatikai cég kollégát keres.

Kihelyezett Rendszergazda. informatikai végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk csapatunkba. Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk, de szakmai érdeklődés szükséges.

IT terület alaptudás fontos a munkához: A DNS-röl ezt gondolja :dezoxi-ribo-nukleinsav ,kérem ne küldjön önéletrajzot.

Mik lesznek a feladataid?

L1 szint– Informatikai rendszerek üzemeltetése, esetleges hibák feltárása és megoldása

- Desktop gépek konfigurálása és telepítése

- Windows munkaállomás szoftverek telepítése

- Hálózati hibák detektálása

- Hibajegyek kezelése

- ügyfél támogatás

Elvárások?

- szakmai érdeklődés

- precizitás

- Pozitív szemlélet

- angol alapfokú nyelvtudás

Előnyök

- stabil angol nyelvtudás

- informatikai felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye

- Budapest

Munkabér

  • nettó  300 000 - 450 000  Ft  / hó
Budapest