Systemtest Engineer - LMC (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Systemtest Engineer - LMC

A projektről:

Fókuszában elővárosi közlekedési járművek hardware-es és szoftveres funkcióinak tesztelése, megadott követelményrendszer alapján, pl.: vagonok száma, felszereltsége, funkcionalitások tesztelése. Közép-hosszútávon a high-speed járművek validálásával is megismerkedhetsz.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása és kiértékelése vasúti járművek szimulált környezetében.
  • Specifikációk, követelmények alapján tesztek tervezésében való részvétel.
  • Szoftververziók validálása.
  • Tesztinfrastruktúra üzemeltetése.
  • Kapcsolattartás a nemzetközi csapat tagjaival.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Betanulás során vállalod az alkalmanként (2-3 alkalommal) max. 2 hetes kiutazást Münchenbe.
  • Felsőfokú villamos / szoftvermérnöki végzettséggel rendelkezel.
  • Van legalább 1 éves szoftvertesztelés területen szerzett munkatapasztalatod.
  • Kommunikációképes német és angol nyelvismerettel rendelkezel.
  • Nyitott, magabiztos hozzáállás és analitikus gondolkodás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Van tapasztalatod vasúti járműtechnikai területen.
  • Nyitott vagy nyelvtudásod fejlesztésére (valamelyik szükséges nyelvismeret hiányában vállaljuk a képzésedet).
  • Ismered az alábbi technológiákat: Eclipse, Simatic Step 7.
  • Rendelkezel ISTQB tanúsítvánnyal.
  • Vannak Polarion / Doors ismereteid.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest