Szabályozási szakértő (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. egy olyan szervezet, amely felelős a magyar villamosenergia-rendszer megbízható, hatékony és biztonságos irányításáért és a nagyfeszültségű infrastruktúra-hálózat üzemeltetéséért. Egy folyamatosan fejlődő iparágban szerezhetsz most értékes tapasztalatot, hiszen változó energetikai és piaci körülmények között Mi a jövő kihívásaira keressük a választ! Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk!

Szabályozási szakértő

munkatársat keresünk határozott időre

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Hazai és európai villamos energia szabályozással kapcsolatos feladatok ellátása:
  • Hazai jogszabály-implementáció előkészítése
  • Hazai ellátási szabályzatok (Kereskedelmi, Üzemi és Üzletszabályzat) kezelése, karbantartása, módosítása
  • Az európai uniós jogszabály-tervezetek kidolgozásában, valamint a nemzetközi jogalkotási álláspontok kialakításában való közreműködés
  • Nemzetközi jogszabályi környezet és energiapolitikai trendek, európai uniós módszerek és gyakorlatok változásainak figyelemmel kísérése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a hazai jogalkotó, szabályozó szervezetekkel és energia piaci szereplőkkel (elosztók, kereskedők, erőművek, megújulók, szakmai szervezetek, stb).
  • Kapcsolattartás az európai villamosenergia-átviteli rendszerirányítókkal és az ENTSO-E nemzetközi szervezettel, valamint a nemzetközi együttműködésekből eredő feladatok ellátása.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú végzettséged van (jogi/gazdasági/műszaki)
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod
  • Többéves releváns szakmai tapasztalatod van
  • Pontosság, precizitás jellemzi a munkavégzésed és ügyelsz a határidők betartására
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt
  • Kezdeményező és proaktív személyiség vagy
  • Szeretsz tanulni és fejlődésorientált szemlélettel bírsz

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Iparágban vagy nemzetközi szervezetnél szereztél már munkatapasztalatot

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős álláslehetőség határozott időre (Kb. 1,5-2 év)
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiválómunkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán eü. ellátó, sportolási lehetőségek stb.)
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás mellett nagy arányú home office lehetőség
  • Részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a karried és fejlesztheted önmagad
  • önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home Office

Várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest