Szakács (Szarvas)

Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakács

Elvárások:

Minimum 3 éves releváns szakács tapasztalat, Valódi küldetéstudat a szakmában, Vendégcentrikus szemlélet, Precizitás és lojalitás

Feladatok:

Ételeink magas színvonalon, neves tanácsadó séf segítségével történő elkészítése, Konyhafőnök munkájának támogatása, Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata, A magas higiéniai követelményrendszer betartása, , Megbízóról:, Szarvason, a Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró keresi leendő szakács munkatársát., Célunk egy olyan elegáns vendéglátóhely megalkotása, ahol vendégeink jól érzik magukat, akár egy kávé melletti beszélgetésre ugranak be vagy akár tapas falatok mellé szeretnének elfogyasztani egy különleges koktél, vagy bortételt., Csapatunkba olyan szakképzett és motivált szakács jelentkezését várjuk, akivel közösen indíthatjuk el az Újváros Bisztró életérzést.

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés, fizetett szabadság, Szakmai továbbképzés, Kiszámítható munkarend, Stabil, megbízható céges háttér, Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Szarvas