Szakács (Budapest)

29 éve működő házhozszállításos éttermünk fiatalos,vidám, lendületes csapata hosszabb távra

A hirdetés már lejárt!

Feladatok 29 éve működő házhozszállításos éttermünk fiatalos,vidám, lendületes csapata hosszabb távra új tagot keres! Ha úgy gondolod magadról, hogy szereted a szakmádat, bírod a gyűrődést, kedveled a kihívásokat, érdekelnek az újítások, csapatmunkás vagy, akkor közénk tartozol ! Jelentkezésedet várjuk az oldalon keresztül, fényképes önéletrajzoddal ! Elvárások Szenvedély az ételkészítés iránt és elkötelezettség a minőségi ételek iránt. Képes önállóan és csapatban is dolgozni. Kiváló ismeretek a húsok előkészítésében és fűszerezésében. Kreativitás és vállalkozó szellem az ételkészítés során. Tiszta és higiénikus munkakörnyezet fenntartására való képesség. Előnyt jelent Tanulékonyság, nagy munkabírás Rugalmasság Terhelhetőség Elhivatottság Minimum 5 év tapasztalat Amit kínálunk Versenyképes Fizetés, Rugalmas időbeosztás, Bejelentett munka Munkahelyi extrák Ingyen kávé, üdítő Ingyen ebéd Jelentkezés módja Itt,az Oldalon keresztül fényképes Önéletrajzzal

Feladatok

29 éve működő házhozszállításos éttermünk fiatalos,vidám, lendületes csapata hosszabb távra új tagot keres!
Ha úgy gondolod magadról, hogy szereted a szakmádat, bírod a gyűrődést, kedveled  a kihívásokat, érdekelnek az újítások, csapatmunkás vagy, akkor közénk tartozol !
Jelentkezésedet várjuk az oldalon keresztül, fényképes önéletrajzoddal !

Elvárások

  • Szenvedély az ételkészítés iránt és elkötelezettség a minőségi ételek iránt.
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Kiváló ismeretek a húsok előkészítésében és fűszerezésében.
  • Kreativitás és vállalkozó szellem az ételkészítés során.
  • Tiszta és higiénikus munkakörnyezet fenntartására való képesség.

Előnyt jelent

Tanulékonyság, nagy munkabírás
Rugalmasság
Terhelhetőség
Elhivatottság
Minimum 5 év tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes Fizetés, Rugalmas időbeosztás, Bejelentett munka

Munkahelyi extrák

  •  Ingyen kávé, üdítő
  •  Ingyen ebéd

Itt,az Oldalon keresztül fényképes Önéletrajzzal

Munkabér

  • nettó  2 400 - 2 600  Ft  / óra
Budapest