Szakács / tálaló szakács (Hegyeshalom)

Hegyeshalmi Paprika Csárda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakács / tálaló szakács

Elvárások:

Precíz, megbízható munkavégzés, Fizikai teherbírás a munka jellegéből adódóan, Munkájára és személyi higiéniára való igényesség, szenvedélyektől mentes életvitel

Feladatok:

Alapanyagok feldolgozása és előkészítése, Ételek előírás szerinti elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása, Együttműködés a kisegítő személyzettel és felszolgálókkal

Amit kínálunk:

Stabil munkalehetőség nagymúltú vendéglátóhelyen, Kiemelt bérezés, Munkába járás támogatása, Személyzeti étkezés, Munkaruha

Munkavégzés helye:

Hegyeshalom

Hegyeshalom