Szakápoló munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szakápoló munkatársat keresünk

Feladatok

  • folyamatos szolgálati rendben a betegek (fogvatartottak) szakszerű asszisztens-ápolói ellátása
  • diagnosztikai vizsgálatok elvégzése
  • fogvatartottak biztonsági ellenőrzése

Elvárások

  • hivatásos vagy rendvédelmi alkalmazott viszony
  • magyar állampolgárság
  • középiskolai végzettség /érettségi bizonyítvány/
  • középfokú szakápolói végzettség / OKJ bizonyítvány száma 54, 55 /
  • kifogástalan életvitel
  • egészségügyi, pszichológiai, fizikai alkalmasság

Előnyök

  • foglakozás-egészségügyi szakasszisztensi végzettség
  • idegen nyelv ismerete
  • nagyfokú empátia képesség, jó kommunikációs készség
  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria: bruttó 200.000,- forint / év
  • utazási költségtérítés (vidéki állandó lakóhely esetén)
  • kedvezményes szállóelhelyezés (vidéki állandó lakóhely esetén)
  • összetartó kollektíva
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • állami szféra előnyei, kedvezményei

Leírás

Megbízónk részére keresünk Szakápolót budapesti munkavégzéssel.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest