Szakértékesítő (Keszthely)

A hirdetés már lejárt!

Szakértékesítő

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod.

Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga, több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben, hiszen az Euronics az eredményeit kiemelkedő teljesítménybérezési rendszeren keresztül Veled is megosztja.

Amiben számítunk rád:

  • Értékesíts úgy, hogy elérjük a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalhatjuk azt. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.
  • te fogadod a vásárlókat, méred fel az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikket
  • tőled függ, hogy a termékek a polcokra kerüljenek a raktárból
  • nyilván tartod a vásárlók által visszahozott cseretermékeket, megfelelően tárolod a keletkezett csomagolóanyagot, göngyöleget
  • részt veszel az éves leltár lebonyolításában
  • szem előtt tartjuk, hogy fejlődhess, ezért biztosítjuk az oktatásodat (online, vagy a veszprémi központunkban)

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz:

  • minimum 8 osztályos végzettség
  • kiváló kommunikáció
  • szellemi és fizikai terhelhetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni:

  • alapbér 2024.03.01.-től bruttó 335 000 Ft + teljesítmény alapú bérezés
  • Tényleges átlag értékesítő fizetés: bruttó 454 776 Ft (2023. január-december tényleges átlag bruttó fizetések minden bérelemmel és cafeteriával együtt, a teljes hónapot napi 8 órában ledolgozottak tekintetében.)

Béren kívüli juttatásaink:

  • bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria (Szép- és Edenred kártya) próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól
  • lojalitási bónusz már a 6. hónaptól (ennek részleteiről tájékoztatunk az interjún)
  • utazás költségtérítés
  • munkaruha
Keszthely