Szakipari Építésvezető (Magyarország)

Ha növekvő, tőkeerős magasépítési cégnél szeretné hasznosítani építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalatait és szakmailag motiválja a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor Önt keressük

Cégünk mosonmagyaróvári székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív kivitelező társaság.

Méltán vagyunk büszkék nívós projektjeinkre, melyeket honlapunkon megtalál.

Területi bővülés miatt kivitelezési projektjeink irányításához épület felújítási (festés, burkolás, hőszigetelés) tapasztalattal keresünk

Szakipari Építésvezető

(festő, hőszigetelő)

Északnyugat-Dunántúl

Feladatok

  • a kivitelezési munkák helyszíni szervezése irányítása, felügyelete (saját létszám és alvállalkozók egyaránt)
  • kivitelezés minőségi és technológiai követelményeinek betartása és betartatása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • megrendelői és alvállalkozói kooperáción való részvétel
  • építkezésekkel kapcsolatos felmérések készítése
  • alvállalkozói és saját emberek teljesítményeinek ellenőrzése és leigazolása
  • a társaságnál meghatározott formátumú projektjelentések készítése

Elvárásaink

  • szakirányú építőipari végzettség
  • szakipari munkákban szerzett minimum 10 éves gyakorlati tapasztalat ( festés, burkolás, hőszigetelés)
  • vezetői gyakorlat
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép ismeret előnyt jelent

Ha rád esik a választásunk

  • változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz
  • tapasztalt csapat tagja leszel
  • versenyképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat
  • szakmai és személyes fejlődést kínálunk
  • cégautót és telefont biztosítunk

Munkavégzés helye