Szakképzett gépkezelő (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Szakképzett gépkezelő

Leírás

Csongrád-Bokrosi élelmiszergyártó partnerünk saját állományába keresünk szakképzett gépkezelő kollégákat.

Légy részese egy olyan dinamikusan fejlődő, családias vállalatnak, ahol az egyéni teljesítmény és a csapatmunka egyaránt értékelést nyer.

Feladatok

  • Gépek és berendezések működtetése, figyelemmel kísérése
  • Folyamatos, hatékony műszak menetének biztosítása, termelési terv megvalósítása
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • Gyártásközi problémák felmerülése esetén, az esetleges eltérések azonnali jelzése
  • A műszakátvételek és műszakátadások pontos és részletes végrehajtása
  • Autonóm karbantartásban való aktív részvétel
  • Termékváltást követően technológiai alkatrészek felkészítése a következő gyártásra, üzemkész állapotba való összeszerelése
  • Termelési terv megvalósítása
  • A területéhez tartozó gépek környezetének tisztán tartása
  • Minőségi, higiéniai és termékbiztonsági előírások betartása, auditokon aktív közreműködés

Elvárások
  • Élelmiszeriparban, autógyártásban vagy más gyártó/termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • 3312 és/vagy 3324 emelőgépes jogosítvány megléte
  • Gépészeti, villamos szaktudás
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékos, pontos, megbízható, határozott személyiség
  • Munkavédelmi szabványok, LOTO eljárás ismerete
  • Gyártási specifikációk értelmezése és gyakorlati alkalmazása

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat a fent említett területeken
  • PLC, CNC, Big data adatbevitel és kezelés

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás
  • Támogató közeg
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Csongrád, Bokros

Csongrád