Szakmunkás (útépítés) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk  2018-tól van jelen a magyar piacon, elsősorban hézagkezelési, javítási és vágási munkák kivitelezésével, valamint útburkolati jelek festésével foglalkozik.

Kapacitásbővítés céljából keresünk tapasztalttal rendelkező munkatársakat.

Szakmunkás (útépítés)

Feladatok

Gépkezelő munkatársak  munkájának szakmai támogatása (útburkolati jelek festése és közlekedési táblák kihelyezése során )

Ideiglenes forgalomterelés kiépítése, forgalomirányítás

Munkaterület előkészítése, kijelölés, takarítás

Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok vezetése

Követelmények

Útépítési, útburkolási szakterületen szerzett  1-3 év tapasztalat

Rugalmas munkarend vállalása

Megfelelő fizikai állóképesség

Megbízhatóság, pontos munkavégzés

Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, kitartás/koncentráló képesség

Előnyt jelent:

Mélyépítés, út-, alagút-, hídépítési gép, fenntartó és kárelhárító gépcsoportok OKJ és NKH végzettség

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Jogosítványok megszerzésének lehetősége

Teljes munkaidő

Biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs