Szakorvoslátogató-Budapest,Pest megye,Bács-Kiskun megye,Jász-Nagykun-Szolnok megye, (Budapest)

Budapest,Pest megye,Bács-Kiskun megye,Jász-Nagykun-Szolnok megye,

Originális gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára szakorvoslátogatót keresünk

Szakorvoslátogató

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel (kardiológia, diabetológia),
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség,
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus,
  • Megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Munkavégzés helye

Magyarország, Budapest,Pest megye,Bács-Kiskun megye,Jász-Nagykun-Szolnok megye

Budapest