Szakorvoslátogató É-K Mo. (Gödöllő)

Gyógyszergyártással és kereskedelemmel, klinikai kutatások koordinálásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk SZAKORVOSLÁTOGATÓ munkatársat D-K PEST, NÓGRÁD, HEVES, BORSOD ÉS SZABOLCS megye egyes városainak regionális területére.

Szakorvoslátogató É-K Mo.

Feladatok

  • A vállalat termékeinek ismertetése és értékesítése a felkeresett egészségügyi szakemberek számára (szakorvosok)
  • A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról
  • Termékkör szempontjából releváns vevőkör feltérképezése
  • Értékesítési folyamat kereteinek az egyéni területre szabott megtervezése és a kitűzött célok megvalósítása
  • Területi képviselet ellátása, orvoslátogatás
  • A területi adatok elemzése, akciótervek kidolgozása
  • A munkavégzés tervezése, dokumentálása
  • Az egyénre meghatározott büdzsé menedzselése
  • Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel
  •  A munkavégzéshez szükséges magas színvonalú szakmai ismeretek elsajátítása, szinten tartása
  • Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben
  • Riportálás területi értékesítésért felelős vezető részére

Követelmények

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Előny: Orvos/gyógyszerész végzettség
  • Min. 1 éves szakorvoslátogatói tapasztalat, preferált: 2-3 éves orvoslátogatói tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Rugalmas, határozott személyiség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Energikus - Tanulni, fejlődni vágyó, motivált személy

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítménybér)
  • Céges telefon, tablet, autó
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet, barátságos csapat

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő