Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön! (Gyöngyös)

Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön!

Leírás

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe, szálláslehetőséggel.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Feladatok

  • ANYAGMOZGATÓ pozícióban: kézi és békával végzett anyagmozgatás, készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
  • CSOMAGOLÓ: higiéniai termékek kézi csomagolása, minőségellenőrzési feladatok, gyártáshoz kapcsolódó munkafolyamatok, műveletek előkészítése

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség, precíz munkavégzésre való képesség
  • pályakezdő, megváltozott munkaképességű és nyugdíjas pályázók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • bruttó órabér Anyagmozgatóként 1860 Ft/óra csomagolóként 1675 Ft/óra
  • Jelenléti, féléves és szezonális bónusz
  • ingyenes szállás
  • túlóra lehetőség
  • megbecsült munka

Munkavégzés helye

Gyöngyös, Magyarország

Gyöngyös