Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön: csomagoló és anyagmozgató pozícióban (Gyöngyös)

Szállásos munkalehetőség Gyöngyösön: csomagoló és anyagmozgató pozícióban

Leírás

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe, szálláslehetőséggel:

Feladatok

  • CSOMAGOLÓ: higiéniai termékek kézi csomagolása, minőségellenőrzési feladatok, gyártáshoz kapcsolódó munkafolyamatok, műveletek előkészítése
  • ANYAGMOZGATÓ: kézi és békával végzett anyagmozgatás, készlet elrendezése, mozgatása, átrakása a kijelölt helyre
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség, precíz munkavégzésre való képesség
  • pályakezdő, megváltozott munkaképességű és nyugdíjas pályázók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • bruttó kezdő órabér 1070 Forint (csomagoló) és bruttó 1190 Forint (anyagmozgató), fél év után órabér emelés!
  • ingyenes szállás
  • túlóra lehetőség
  • megbecsült munka
  • jelenléti és hűségbónusz lehetőség

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

Munkavégzés helye

Gyöngyös, Magyarország

Gyöngyös