Szállítási koordinátor (Alsónémedi)

Lételemed a folyamatos pörgés? Szívesen dolgoznál egy folyamatosan fejlődő, innovatív vállalatnál? Kellően talpraesettnek tartod magad a partnerekkel való kommunikációhoz? Akkor várjuk jelentkezésed Alsónémedin lévő partnerünkhöz szállítási koordinátor pozícióra!

Szállítási koordinátor

Feladatok

  • alvállalkozói kiszállítások irányítása és ellenőrzése
  • az alvállalkozókkal kötött szerződésekben foglaltak betartásának ellenőrzése és biztosítása
  • megfelelő mennyiségű és minőségű futár létszám biztosítása
  • pontos, határidőben történő árufelvétel
  • területi képviselők, futárok megjelenésének ellenőrzése- cég arculati elemeinek betartatása
  • kiszállítási terhelés folyamatos felülvizsgálata, ha szükséges, újratervezése
  • gerincjáratok, mentesítések, beszállítások megtervezése, megszervezése, biztosítása
  • szállítók teljesítményének értékelése, ennek kapcsán  fejlesztési javaslatok megfogalmazása a vezetőség részére
  • új alvállalkozók esetén:
    • kézbesítő eszköz és logisztikai rendszer használatának betanítása
    • eszközök működőképességének, szervizelésének biztosítása
  • fuvarszervezői teendők ellátása
  • fuvarozói adatbázis kialakítása és naprakészen tartása
  • új folyamatok/folyamat változások oktatása az alvállalkozók számára, illetve ezek működtetésének ellenőrzése
  • adminisztratív teendők ellátása
  • gerincjáratok útvonal nyilvántartásának vezetése
  • eseti és azonnali megbízások pontos vezetése
  • raklapos megbízások pontos vezetése, partnercég rendszerében történő rögzítése

Követelmények

  • középfokú végzettség
  • legalább 2 év kis csomag logisztikai / fuvarszervezői tapasztalat
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és legalább fél év vezetési rutin
  • vidéki utazások vállalása (akár egy hétig)
  • MS Office programok kiemelt ismerete
  • nagyfokú stressztűrő képesség
  • talpraesett, kommunikatív, proaktív személyiség
  • határozott kiállás
  • nyomás alatti teljesítő képesség

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • minőségi pótlék
  • utazás támogatása
  • képzéseken, tréningeken való részvétel
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • azonnali kezdési lehetőség
  • Alsónémedin történő munkavégzés
  • hétköznap általános irodai munkarendben történő munkavégzés
  • jelenleg 8-10 fős csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

Alsónémedi

Alsónémedi